Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Про Nutrican

Харчування грає велику роль в нашому житті. якість харчування значно впливає не тільки на фізичні кондиції, а й на здоров’я нервової системи.

Кажучи про раціон наших вихованців, варто відзначити, що 80-100% денної норми поживних компонентів ваш вихованець отримує разом з сухим кормом.

Тому, вибір раціону для вашого вихованця – це важливий момент, тому, що корм повинен повноцінно забезпечувати живильні потреби вашого вихованця.

Корма Нутрікан, розроблені експертами компанії Канвіт с.р.о. (Чехія) ґрунтуючись на багаторічному досвіді виробництва кормових і вітамінних добавок.

Склади кормів Nutrican розроблені так, щоб забезпечити вашому вихованцеві міцне здоров’я та відмінна фізичних кондицій.

Виготовлено в Чехії

Що ми можемо Вам запропонувати?

При виробництві вітамінно-мінеральних добавок для тварин ми зосередили свою увагу на найбільш поширених проблемах зі здоров’ям у собак та кішок, які найчастіше стають причиною відвідування ветеринарного лікаря.

 Image

Високозасвоювані протеїни з курки
Усі корми NUTRICAN містять виключно високозасвоювані протеїни: висушене м’ясо курки, внутрішні органи, борошно з м’яса курки, а також курячу печінку – це забезпечує неповторний смак і аромат корму.

 Image

Опорно-руховий апарат
Дисплазії тазостегнових суглобів, артрит, остеопороз і інші захворювання кісток і суглобів можуть істотно ускладнювати життя наших тварин, до того ж, порушення опорно-рухового апарату стосуються не тільки собак великих порід, все частіше ці проблеми виникають у собак середніх і дрібних порід, а також у кішок. Ефективна комбінація речовин у складі добавок Канвіт, сприяє відновленню хрящів, поліпшенню рухливості суглобів, а також зменшенню болю при русі, тим самим покращуючи якість життя наших чотирилапих друзів.

 Image

Шкіра та шерсть
Шкіра та шерсть – це бар’єр, що захищає наших улюбленців від шкідливого впливу зовнішнього середовища. Від стану шкіри залежить якість і зовнішній вигляд шерсті. Брак поживних речовин в раціонах є основною причиною негативних змін стану шкіри та шерсті. Регулярне застосування добавок Канвіт забезпечує повноцінне надходження всіх поживних речовин, необхідних для шкіри та шерсті, а також ідеальний зовнішній вигляд Вашого вихованця.

 Image

Імунітет
Імунна система є основним захисним механізмом організму від впливу зовнішнього середовища. Підтримка і зміцнення імунітету необхідні для забезпечення здорового та повноцінного життя наших улюбленців. Застосування кормових добавок Канвіт особливо рекомендоване в періоди загального зниження резистентності організму (в період вагітності, пологів, лактації, після хірургічних втручань, під час подорожей).

Ми в соцмережах

З питань співпраці звертайтеся:
тел. (044) 259-07-79, (044) 257-18-80
e-mail:  info@apgua.com